Tynki maszynow cementowo – wapienne

Masz do nas pytanie? Zapraszamy do kontaku

Cement, piasek, woda oraz wapno – to pozornie prosty przepis na tynki cementowo-wapienne. Tajemnica w otrzymaniu dobrej i trwałej gładzi tkwi w proporcjach. Choć teoretycznie tynk można przygotować na budowie, szanse na uzyskanie idealnych proporcji są nikłe, zatem Art-Dekor do pokrycia ścian wykorzystuje gotowe suche mieszanki z dodatkami uszlachetniającymi np. wypełniacze kwarcowe, których zadaniem jest zapewnienie materiałowi odpowiedniej plastyczności i przyczepności do podłoża czy domieszki hydrofobizujące, które powstrzymują wchłanianie wody. 

Tynkowanie cementowo – wapienne stosujemy jako podłoże do dalszych prac wykończeniowych tj. malowanie, tapetowanie, aplikacja gładzi, do wyrównywania dużych krzywizn lub jako ostateczne wykończenie powierzchni. Mocne, uniwersalne, szybko wiążące, niepalne, plastyczne i o wodoodpornej strukturze tynki cementowo-wapienne bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz, w pomieszczeniach suchych, o zwiększonej wilgotności powietrza tj. kuchnie, łazienki, spiżarnie i w pomieszczeniach gospodarczych, w których ściany narażone są na uszkodzenia mechaniczne (korytarze, rowerownie itp.).

Brygady tynkarskie Art-Dekor współpracują z inwestorami indywidualnymi (domy jednorodzinne), z inwestorami dużymi oraz z deweloperami z okolic miejscowości Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Ksawerów. Podczas prac korzystamy z wysokiej jakości urządzeń i materiałów, a zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – cena usługi zależy od powierzchni, która my być tynkowana, od jej rodzaju i jakości oraz od innych czynników, które maja wpływ na praco- i czasochłonność pracy.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!