Posadzki maszynowe

Masz do nas pytanie? Zapraszamy do kontaku

Posadzki maszynowe to obecnie najczęściej stosowany podkład podłogowy. Powstające na etapie stanu surowego zamkniętego perfekcyjnie wyrównane podłoże, które charakteryzuje się dużą trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, nie tylko powstaje w krótkim czasie, ale, co istotne dla wielu inwestorów, nie kosztuje zbyt drogo.

Wylewki betonowe w Art-Dekor kładziemy za pomocą specjalnego agregatu. Miksokret, pompa do suchego betonu, która podaje zaprawę do 80 m w górę i 150 m w poziomie umożliwia  dokładne jej rozprowadzenie, a następnie zacieranie i szlifowanie posadzki. Dobrze ubity, równy beton stanowi doskonałą bazę dla dalszych prac wykończeniowych tj. położenie desek czy płytek. Posadzkę maszynową można bez problemu zastosować w przypadku zainstalowanego ogrzewania podłogowego. Do wylewania posadzek w mieszkaniach, domach, blokach, biurach, na balkonach i na tarasach stosujemy materiały wysokiej jakości – na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać posadzki wzmocnione dodatkową ilością cementu, siatką lub włóknem węglowym, z odpowiednim spadem w przypadku balkonów i tarasów.

Trwała i estetyczna posadzka maszynowa zależy nie tylko od jakości materiałów, ale także od doświadczenia ekipy, dlatego do usług posadzkarskich Art-Dekor oddelegowaliśmy pracowników wykwalifikowanych i z dużym doświadczeniem. Nasi dotychczasowi Klienci z okolic miejscowości Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Ksawerów z pewnością zaświadczą o poziomie oferowanych przez nas usług. Cenę za usługę ustalamy indywidualnie, bowiem wpływ na jej wysokość mają m.in.: wielkość powierzchni, gdzie posadzka ma być wylana, jakość wylewki, grubość styropianu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!