Maszynowe szpachlowanie

Masz do nas pytanie? Zapraszamy do kontaku

Maszynowe szpachlowanie

Białe, idealnie gładkie ściany pomieszczenia nie bez powodu są standardem w pracach wykończeniowych – nie tylko pięknie się prezentują, co poprawia odbiór, ale stanowią doskonałą bazę do dalszych prac tj. malowanie, tapetowanie. Uzyskanie takiego efektu zapewnia maszynowe szpachlowanie ścian i sufitów.

Maszynowe szpachlowanie powierzchni w pomieszczeniu to nowoczesna i bardzo wydajna metoda, podczas której wykorzystuje się urządzenia hydrodynamiczne natryskujące pod ciśnieniem masę szpachlową. Równomiernie rozłożona gładź gipsowa pozwala zniwelować niewielkie nierówności (warstwa nie przekracza 2 mm), a dzięki drobnoziarnistej strukturze, po kolejnym procesie tj. maszynowe szlifowanie gładzi, nadać ścianom i sufitowi pożądanej gładkości.

Maszynowe szpachlowanie jest procesem, który pozwala zaoszczędzić czas (o 70% krótszy w porównaniu z metodą tradycyjną) i materiał (do 30%), pod warunkiem, że wykonywany jest przez doświadczoną ekipę. Pracownicy Art-Dekor od wielu lat specjalizują się w szpachlowaniu ścian – zdobyte doświadczenie podczas realizacji na terenie miast Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Ksawerów i ich okolic oraz wykorzystywany sprzęt (agregaty szpachlarskie Graco, specjalne zacieraczki mechaniczne wraz z odkurzaczami) sprawia, że nasi klienci otrzymują idealnie gładkie ściany i porządek po zakończeniu prac.

W Art-Deko nie posiadamy uniwersalnego cennika usług – zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty!