Malowanie natryskowe

Masz do nas pytanie? Zapraszamy do kontaku

Malowanie natryskowe

Metoda malowania za pomocą wałka i pędzla coraz częściej zastępowana jest inną metodą – malowaniem natryskowym. Równomiernie rozłożona farba w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu, bezfakturowy wygląd powierzchni, a także brak zacieków to nie jedyne zalety tego sposobu malowania. Bardzo istotnymi względami jest także szybkość procesu (średni czas to 4 m2/minutę) oraz oszczędność farby (wystarczy jednokrotne pokrycie).

Malowanie natryskowe, polegające na nanoszeniu za pomocą agregatu hydrodynamicznego na dane podłoże drobinek farby, zajmuje istotne miejsce w ofercie Art-Deko. Metodę tę wykorzystujemy do wykańczania wnętrz i remontów u inwestorów prywatnych i u deweloperów, do malowania elewacji, do prac w budownictwie przemysłowym tj. malowanie mostów, magazynów, hal przemysłowych, szyb windowych i wiele, wiele innych.

Dobrze pomalowane powierzchnie płaskie bądź elementy budowlane wyglądają estetycznie, profesjonalnie, stanowią wizytówkę obiektu, dlatego chętnie wykorzystujemy tę metodę malowania. Choć malowanie natryskowe nie wydaje się trudne, wymaga stosowania odpowiednich praktyk – do malowania należy w odpowiedni sposób przygotować powierzchnię, farbę, sprzęt. Tę wiedzę, potrzebne umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt (agregaty malarskie Graco) posiadają pracownicy Art-Dekor – to wszystko sprawia, że inwestorzy z okolic miast Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Ksawerów mogą skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Każdy z naszych Klientów może liczyć także na elastyczne podejście i indywidualną wycenę.

 

Zapraszamy do współpracy!